PIC16F18446-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18446-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18446-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-SOIC
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
EUSART, I2C, LINbus, MSSP, SMBus/PMBus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)