PIC16F18446-I/GZ
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18446-I/GZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18446-I/GZ
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18446-I/GZ Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x12b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz