PIC16F18345-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18345-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18345-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18345-I/SS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)