PIC16F18326-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18326-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18326-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18326-I/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
14-PDIP
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)