PIC16F18324-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18324-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18324-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18324-I/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
512 x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
14-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)