PIC16F1827-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1827-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1827-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1827-I/MV Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Velikost paměti RAM
384 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz