PIC16F1826-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1826-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1826-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1826-I/SO Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
18-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
18-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)