PIC16F18146-I/P
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18146-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18146-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 20-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18146-I/P Modely
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 41x12b; D/A 2x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Konektivita
I2C, LINbus, SPI
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)