PIC16F18144-I/P
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18144-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18144-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 20-PDIP
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 41x12b; D/A 2x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Konektivita
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)