PIC16F18124-I/7N
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18124-I/7N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18124-I/7N
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 16-VQFN (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18124-I/7N Modely
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 29x12b; D/A 2x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Rychlost
32MHz