PIC16F18076-I/PT
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18076-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18076-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (28K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 35x10b SAR; D/A 1x8b
Typ oscilátoru
Vnější, Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz