PIC16F18013T-I/SN
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18013T-I/SNTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-PIC16F18013T-I/SNCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-PIC16F18013T-I/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18013T-I/SN
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 3,5KB (3,5K x 8) FLASH 8-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F18013T-I/SN Modely
Mfr
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Řada
Velikost paměti RAM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 9x10b SAR;D/A 1x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)