PIC16F1789-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1789-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1789-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Modely EDA/CAD
PIC16F1789-I/MV Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 14x12b; D/A 1x8b, 3x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz