PIC16F1779-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1779-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1779-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 28x10b; D/A 4x5b, 4x10b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz