PIC16F1717-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1717-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1717-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1717-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 28x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz