PIC16F1716T-I/SS | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PIC16F1716T-I/SS |
Popis | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 4 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PIC16F1716T-I/SS Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti RAM 1K x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 2,3V ~ 5,5V |
Stav součásti Aktivní | Datové převodníky A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Ověřeno | Typ oscilátoru Vnitřní |
Jádrový procesor PIC | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Velikost jádra 8 bitů | Způsob montáže Montáž na povrch |
Rychlost 32MHz | Dodávaná velikost pouzdra 28-SSOP |
Konektivita I2C, LINbus, SPI, UART/USART | Pouzdro 28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka) |