PIC16F1716T-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1716T-I/MLTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F1716T-I/MLCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F1716T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1716T-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz