PIC16F1716-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1716-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1716-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1716-I/SS Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)