PIC16F1713-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1713-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1713-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1713-I/SO Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
512 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)