PIC16F17124-I/P
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F17124-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F17124-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (7K x 8) FLASH 14-PDIP
Řada
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 11x12b; D/A 2x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, RS-232, RS-485, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
14-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)