PIC16F1705-I/SL
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1705-I/SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1705-I/SL
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1705-I/SL Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 8x10b; D/A 1x8b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
14-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)