PIC16F15375-E/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F15375-E/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15375-E/MV
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 35x10b; D/A 1x5b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz