PIC16F15324T-I/JQ
Číslo produktu DigiKey
PIC16F15324T-I/JQTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F15324T-I/JQCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F15324T-I/JQDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15324T-I/JQ
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)
Velikost paměti RAM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 11x10b; D/A 1x5b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz