PIC16F15313-I/SN
Číslo produktu DigiKey
PIC16F15313-I/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15313-I/SN
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
256 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 5x10b; D/A 1x5b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)