PIC16F1526-I/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1526-I/MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1526-I/MR
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)
Modely EDA/CAD
PIC16F1526-I/MR Modely
Velikost paměti RAM
768 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 30x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz