PIC16F15244T-I/REB
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F15244T-I/REBTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-PIC16F15244T-I/REBCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-PIC16F15244T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15244T-I/REB
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-VQFN (3x3)
Modely EDA/CAD
PIC16F15244T-I/REB Modely
Velikost paměti RAM
512 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12/2x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz