PIC16F15244-I/SS
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F15244-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15244-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16F15244-I/SS Modely
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12/2x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)