PIC16F15244-I/SO
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F15244-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15244-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12/2x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)