PIC16F15225-I/SL
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F15225-I/SL-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F15225-I/SL
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F15225-I/SL Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 9/2x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Dodávaná velikost pouzdra
14-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)