PIC16F1512-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1512-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1512-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F1512-I/SO Modely
Velikost paměti RAM
128 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 17x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)