PIC16F1508-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1508-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1508-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1508-I/P Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
256 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 12x10b; D/A 1x5b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)