PIC16F13145-E/P
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F13145-E/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F13145-E/P
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (14K x 8) FLASH 20-PDIP
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 22x10b SAR; D/A 1x8b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
20-DIP (0,300", 7,62mm)