PIC12F683-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC12F683-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F683-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 8-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC12F683-I/P Modely
Mfr
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Řada
Velikost paměti RAM
128 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 4x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)