PIC12F629-I/SN
Číslo produktu DigiKey
PIC12F629-I/SN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F629-I/SN
Popis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC12F629-I/SN Modely
Řada
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Velikost paměti RAM
64 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Periferie
POR, WDT
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)