PIC12F508-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC12F508-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F508-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC12F508-I/P Modely
Velikost paměti RAM
25 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Rychlost
4MHz
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)