PIC12F508-E/MC
Číslo produktu DigiKey
PIC12F508-E/MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F508-E/MC
Popis
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
Modely EDA/CAD
PIC12F508-E/MC Modely
Velikost paměti RAM
25 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (2x3)
Rychlost
4MHz