PIC12F1571-E/RF
Číslo produktu DigiKey
PIC12F1571-E/RF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC12F1571-E/RF
Popis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 12F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
128 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 4x10b; D/A 1x5b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz