PIC10F204T-E/OT
Číslo produktu DigiKey
PIC10F204T-E/OT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC10F204T-E/OT
Popis
IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 10F IO mikrokontroléru 8 bitů 4MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6
Modely EDA/CAD
PIC10F204T-E/OT Modely
Velikost paměti RAM
16 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-6
Rychlost
4MHz