PIC10F200-I/MC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
PIC PIC® 10F IO mikrokontroléru 8 bitů 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-DFN (2x3)
PIC10F200-I/MC
Číslo produktu DigiKey
PIC10F200-I/MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC10F200-I/MC
Popis
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC10F200-I/MC Modely
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
16 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Typ oscilátoru
Vnitřní
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Jádrový procesor
PIC
Způsob montáže
Montáž na povrch
Velikost jádra
8 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (2x3)
Rychlost
4MHz