MSCSM120TAM31CT3AG
Číslo produktu DigiKey
150-MSCSM120TAM31CT3AG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSCSM120TAM31CT3AG
Popis
MOSFET 6N-CH 1200V 89A SP3F
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 89A (Tc) 395W (Tc) Montáž na šasi SP3F
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSCSM120TAM31CT3AG Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,8V při 1mA
Výrobce
Microchip Technology
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
232nC při 20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3 020pF při 1 000V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
395W (Tc)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
6 N-kanálový (3fázový můstek)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
89A (Tc)
Dodávaná velikost pouzdra
SP3F
Rds zap (max) při Id, Vgs
31mOhm při 40A, 20V