MSCDC50H1701AG-(secondary)
MSCDC50H1701AG
Číslo produktu DigiKey
150-MSCDC50H1701AG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSCDC50H1701AG
Popis
BRIDGE RECT 1PHASE 1.7KV 50A
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Můstkový usměrňovač Jednofázový Schottkyho dioda křemík-karbid 1.7 kV Montáž na šasi
Kategorie
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
50 A
Výrobce
Microchip Technology
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 50 A
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 1700 V
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Typ diody
Jednofázový
Způsob montáže
Montáž na šasi
Technologie
Schottkyho dioda křemík-karbid
Pouzdro
Modul
Špičkové závěrné napětí (max)
1.7 kV