MSC50DC170HJ
Číslo produktu DigiKey
150-MSC50DC170HJ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC50DC170HJ
Popis
BRIDGE RECT 1P 1.7KV 50A SOT227
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Můstkový usměrňovač Jednofázový Schottkyho dioda křemík-karbid 1.7 kV Montáž na šasi SOT-227 (ISOTOP®)
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 50 A
Výrobce
Microchip Technology
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 1700 V
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ diody
Jednofázový
Pouzdro
SOT-227-4, miniBLOC
Technologie
Schottkyho dioda křemík-karbid
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-227 (ISOTOP®)
Špičkové závěrné napětí (max)
1.7 kV
Základní číslo produktu
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
50 A