MSC360SMA120B
Číslo produktu DigiKey
150-MSC360SMA120B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC360SMA120B
Popis
MOSFET SIC 1200 V 360 MOHM TO-24
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 11A (Tc) 78W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSC360SMA120B Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,14V při 500µA (typ.)
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
21 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
255 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
78W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
450mOhm při 5A, 20V