MSC050SDA070B
Číslo produktu DigiKey
MSC050SDA070B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC050SDA070B
Popis
DIODE SIL CARBIDE 700V 50A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 700 V 50A Průchozí otvor TO-247
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSC050SDA070B Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 50 A
Mfr
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Balení
Trubice
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
700 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
50A