MSC040SMA120B4
Číslo produktu DigiKey
150-MSC040SMA120B4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC040SMA120B4
Popis
SICFET N-CH 1200V 66A TO247-4
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 66A (Tc) 323W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Modely EDA/CAD
MSC040SMA120B4 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,6V při 2mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
137 nC @ 20 V
Řada
Vgs (max)
+23V, -10V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1990 pF @ 1000 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
323W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
50mOhm při 40A, 20V