MSC035SMA170B4
Číslo produktu DigiKey
150-MSC035SMA170B4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC035SMA170B4
Popis
MOSFET SIC 1700V 35 MOHM TO-247-
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 68A (Tc) 370W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSC035SMA170B4 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
45mOhm při 30A, 20V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,25V při 2,5mA (typ.)
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
178 nC @ 20 V
Balení
Hromadné balení
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3300 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
370W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V