MSC031SMC120B4N
Číslo produktu DigiKey
150-MSC031SMC120B4N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC031SMC120B4N
Popis
MOSFET SIC 1200 V 31 MOHM TO-247
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 72A (Tc) 362W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
42mOhm při 15A, 18V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5V při 1,7mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
70 nC @ 18 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+21V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2080 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
362W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V