MSC030SDA120K
Číslo produktu DigiKey
MSC030SDA120K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC030SDA120K
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 70A TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 70A Průchozí otvor TO-220-2
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
141pF při 400V, 1MHz
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
70A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 30 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)