MSC030SDA070K
Číslo produktu DigiKey
MSC030SDA070K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC030SDA070K
Popis
DIODE SIL CARB 700V 30A TO220-2
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 700 V 30A Průchozí otvor TO-220-2
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 30 A
Mfr
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Balení
Trubice
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
700 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A