MSC020SDA120B
Číslo produktu DigiKey
MSC020SDA120B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC020SDA120B
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 49A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 49A Průchozí otvor TO-247
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 µA @ 1200 V
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při Vr, F
1 130pF při 1V, 1MHz
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
49A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 20 A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C